Kto dostał zaproszenie na warsztaty fotograficzne?

Zaproszenie na warsztaty z fotografii kulinarnej otrzyma Joanna, która wysłała poniższe zdjęcie. 

Zdjęcie to podziałało na mnie, po przebudzeniu, na "dzień dobry", jak filiżanka mocnego espresso: jest energia, jest kolor, jest prostota. Joanna przesłała też zdjęcie w wersji czerwonej, ale to rodzinnie zostało uznane za najbardziej energetyczne ze zdjęć, które otrzymaliśmy.  Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za wysłanie zdjęć, ale mogłam wybrać tylko jedną osobę, jako gościa warsztatów i jest to Joanna.


Wygraj w konkursie zaproszenie na warsztaty z fotografii kulinarnej!  

Co robić, by wydobyć z każdej potrawy smakowite piękno, które zachwyci znajomych lub czytelników  kulinarnego bloga? Jak fotografować dania na talerzu, by dodać im smaku i sprawić, że już samo zdjęcie potrawy potrafi nasycić nasze oczy? Gościem specjalnym i ekspertem trzecich warsztatów Akademii Smaku Siemens będzie Leszek Szurkowski - fotograf, grafik i projektant współpracujący z marką Nikon.

W trakcie trzeciego spotkania w Centrum Domowych Inspiracji o tajnikach kulinarnej fotografii opowie znany fotograf, grafik i wykładowca akademicki - Leszek Szurkowski. Ekspert Akademii Smaku będzie pracował na potrawach przygotowanych przez naszych gości i szefa kuchni Konrada Birka. Każdy z uczestników naszych warsztatów, będzie więc miał okazję nie tylko spróbować dań przygotowanych przez szefa kuchni Akademii Smaku Siemens, ale także dowiedzieć się, jak wydobyć z nich to, co najlepsze i pokazać na kliszy fotograficznej.

Warsztaty odbędą się 13.09.2013 w Warszawie, zaczną się o godz. 11-13.00 i potrwają 3 godziny (szczegóły wkrótce). Dojazd na warsztaty jest na własny koszt, warto zabrać z sobą  aparat fotograficzny, bo to warsztaty, a nie wykłady :)

Aby wygrać  zaproszenie na te warsztaty (jedno z trzech zaproszeń dostępnych w Polsce) należy wysłać  do mnie zdjęcie własnego autorstwa, które  będzie kojarzyło się Wam z nazwą mojego bloga tj. Tapas de Colores  (w wolnym tłumaczeniu - kolorowe małe przekąski, co nie znaczy, że muszą być na zdjęciu).

Wybiorę zdjęcie, które najbardziej spodoba się mnie i mojej rodzinie, może być ładne, śmieszne, pomysłowe, kolorowe, proste, przewrotne... po prostu wyjątkowe.

dodatkowa podpowiedź: liczy się zdjęcie - nie potrawa, nie przepis;  nazwa bloga pochodzi od mojej fascynacji Barceloną, jej kolorami, stylem życia mieszkańców, tak odmiennym od naszego, obserwacji ludzi spotykającymi się wieczorami  w knajpce przy lampce wina i tapas, no i jedzeniem, potrawami, a przede wszystkim mistrzowskimi drobnymi przekąskami leżącymi na talerzach, kuszącymi i zapraszającymi do wejścia do restauracji lub baru... Na zdjęciu nie musi być tzw. martwa natura, może być człowiek/ludzie gotujący, jedzący, mogą być składniki jedzenia, "coś" co przyciąga nas do jedzenia, gotowania, emocje związane z jedzeniem, "coś" od czego nie możemy oderwać oczu, czasem zaskakująco prostego... 


Zaproszenia możecie również wygrać u Adriany i Joasi.


Zdjęcie proszę przesłać  na mój adres mailowy: tapasdecolores@gmail.com , a wiadomość nazwać "Tapas de Colores / Siemens", do niedzieli tj. 8 września 2013 roku, do godziny 20.00. 
Wyniki ogłoszę w niedzielę późnym wieczorem lub w poniedziałek do godz. 8.00.W poniedziałek do godz. 22.00 będę czekać na potwierdzenie autora zwycięskiego zdjęcia, że będzie uczestniczyć w warsztatach.
Autorzy zdjęć wyrażają zgodę na ich  publikację  na moim blogu i na moim profilu na FB.


Zapraszam do konkursu dla czytelników mojego bloga i czekam niecierpliwie na Wasze maile z pomysłowymi zdjęciami - Gosia
8 komentarzy:

 1. czy jest jakieś ograniczenie ile maili można wysłać?? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo, jak ja marzę o warsztatach foto! Chyba wezmę udział we wszystkich konkursach, może się ktoś zlituje i wygram :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być kolaż?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję! Nie mogę się już doczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Wydruk

Print Friendly and PDF

Kraków - blog kulinarny